Ploché střechy Kutná Hora

Realizujeme komplexní dodávky plochých střech pro Vaše stavby a projekty. Ploché střechy zdarma zaměříme, dále vypracujeme projekt ploché střechy, vyřídíme potřebná povolení k opravě ploché střechy. Provádíme izolaci ploché střechy jakékoli velikosti.

Izolace ploché střechy Kutná Hora

Izolace ploché střechy polystyrenem je velmi výhodná. Izolace nepřetěžuje konstrukci. Izolace polystyrenem zabezpečuju snadnou manipulaci a přesné ukládání izolačních desek. Umožňuje vytvoření přesných spádů a průchozích koridorů v ploché střeše. Izolace ploché střechy splňuje vysoké nároky na tepelný odpor a parotěsnost celé konstrukce.

Oprava ploché střechy Kutná Hora

Oprava ploché střechy či havarijní stav objektů s plochými střechami vyžaduje okamžité a rychlé řešení. Takové, které zamezí výraznému zkrácení životnosti celé stavby vlivem prostupující vhlkosti. Mnoho bytových domů je v dnešní době na prahu své životnosti a jejich majitelé či bytová družstva přistupují k úsporným opatřením, jako jsou izolace střen a řešení hydroizolace a tepelné izolace plochých střech. Naše firma zabezpečí kompletní opravu ploché střechy s plným servisem počínaje zaměřením, projektovou dokumentací, realizací stavby a následnou kolaudací.

Zateplení ploché střechy Kutná Hora

Zateplení ploché střechy se stává nedílnou součástí moderních staveb i staveb z dob nedávných. Máme na mysli profesionální zateplení ploché střechy. Její kvalitní zateplení, tedy tepelná izolace jakož i hydroizolace zabezpečí nižší tepelné ztráty domu, plodlouží jeho životnost, také zvýší komfort nájemníků či obyvatel. Vynaložení náklady na zateplení ploché střechy se velmi rychle vrátí.

zelené střechy, střešní zahrady Kutná Hora

Střešní zahrady či zelené střechy poskytují nové prostory, často s krásným výhledem, méně prachu a nečistot, lepší mikroklima, vyšší životnost, funkčnost a kvalitnější bydlení. Proč nevyužít betonových ploch moderních staveb, jako jsou moderní budovy s plochými střechami, nadzemní parkoviště či specificky designované rodinné domy. Všude tam jsou zelené střechy vítanou změnou a střešní zahrady příjemným místem pro odpočinec či práci.

Hydroizolace spodní stavby Kutná Hora

Vlhkost a voda je společný nepřítel jak při izolaci ploché střechy, tak i při izolaci spodní stavby či základové desky. Často se používají stejné pracovní postupy a materiály vhodné pro vrchní i izolaci spodní stavby. Materiály, které používáme jsou té nejvyšší kvality a jejich složení neomezuje jejich použití. Naše firma nabízí komplexní služby v oblastech hydroizolace spodní stavby, izolace základové desky a izolace sklepů.

Oprava, renovace balkónů, teras a lodžií Kutná Hora

I zde poskytuje naše firma profesionální služby při opravě, renovaci balkónů, teras a lodžií. Množství betonových domů panelákového typu dává tušit, kde je největší hustota balkónů v ČR. Ne vždy jsou udržovány v perfektní kondici, což může vést až k havarijnímu stavu balkónů. Zabránit tomu je možné včasnou a dobře odvedenou izolací proti vhlkosti, která vede ve většině případů k výraznému zkrácení životnosti balkónu.