Výměna odkazů

Samozřejmě budeme rádi pokud si s naším webem vyměníte vzájemně odkaz. Vše má svá pravidla a zde jsou ta naše. Odkaz na naše stránky musí být umístěn na stránce, která je přístupná z webu, tedy vede na ni nějaký odkaz, který není blokovaný metodou robots.txt, rel=nofollow, či jinou.

Vyberte variantu Kódu

Specializujeme se na realizaci <a title="Ploché střechy nás baví" href="http://www.ploche-strechy.net/" target="_blank">ploché střechy</a>, střešní zahrady, zelené střechy, opravy ploché střechy, opravy balkónů a opravy teras, hydroizolace a zateplení ploché střechy, izolace proti vodě a radonu.

<a title="Ploché střechy nás baví" href="http://www.ploche-strechy.net/" target="_blank">Ploché střechy</a>

Tipy na výměnu

Vzájemná výměna odkazu "ty na mě a já na tebe", tedy 2 cestná už v dnešní době není tak efektivní. Zvažte prosím možnost výměny 3 cestné, tedy já odkazuji na web A, ted na web B, ten na web C a ten zpět na web A. Vše samozřejmě záleží na počtu webů, které spravujete.

Kvalitní a tématicky zpřízněný zpětný odkaz je důležitý. Proto doporučujeme aby byl odkaz obtékán textem o rozumné délce a vlastní odkaz byl tvořen například klíčovým slovem. Vše samozřejmě záleží na možnostech Vaší stránky.